Etkinlik Haberleri

Kristal Çocuk Yaz Kampı’nda çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor

Kristal Çocuk Kulübü İngilizce Gelişim Yaz Kampı, öğrencilere İngilizce ağırlıklı unutulmaz bir yaz tatili fırsatı sunuyor. Kristal Çocuk Yaz Kampı’nda 5-12 yaş arasındaki çocuklar, bilim atölyesinden el sanatları atölyesine, yüzmeden doğa sporlarına, gezilere kadar çeşitli etkinlikler ile hem öğrenecek, hem de eğlenerek stres atacak. Kristal Çocuk Etüt ve Aktivite Merkezi, yoğun bir yılı geride bırakan çocuklara bu yıl da farklı bir yaz programı hazırladı. 5-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik kampta yepyeni deneyimler, dil eğitimi ve eğlenceli bir program var.

Tercihe göre bir veya iki haftalık, tam ya da yarım günlük programlardan oluşan Kristal Çocuk Yaz Kampı’nda çocuklar haftada 3 gün yüzme, bilim atölyesi, mutfak atölyesi, farklı teknik ve malzemeler kullanılarak yapılan sanat atölyeleri, dikkat geliştirme atölyeleri, doğa sporları, geziler ve her gün yapılan İngilizce eğitiminden oluşan zengin bir programa katılacaklar. 
Yaz kampında ayrıca öğretmenler eşliğinde tatil ödevleri tamamlanacak, takviyeye ihtiyacı olanlar eksiklerini tamamlayacak, konu tekrarları yapılacak ve her gün kitap okuma saati olacak. 
Kristal Çocuk Yaz Kampı Programı saat 9.00’da başlayıp 17.00’da bitiyor. Ancak okul, çalışan velilerimiz için 7.30 -19.00 arasında açık olacak.

Kristal Çocuk Kulübü İngilizce Gelişim Yaz Kampı Ücretleri
1 Haftalık tam gün program: 350 TL+KDV 1 Haftalık yarım gün program: 250 TL+KDV
2 Haftalık tam gün program: 700 TL+KDV 2 Haftalık yarım gün program: 450 TL+KDV
4 Haftalık tam gün program: 1350TL+KDV 4 Haftalık yarım gün programı: 850 TL+KDV

Kamp Dönemleri: 15 Haziran 2015 / 01 Eylül 2015
Her bir dönemde verilecek eğitimler, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, öğle yemekleri, sabah kahvaltı ve akşamüstü atıştırmaları, kamp ücretine dâhildir.
Kampçıların, kampa ulaşımı aileleri tarafından veya kamp servisleri tarafından sağlanacak olup, servis ücreti kamp ücretine dâhil değildir.

Kristal Çocuk Yaz Kampı için detaylı bilgi; (216) 464 76 82 / www.kristalcocuk.com

Oy Ver:
28 Nisan 2015

YORUM

Bu habere ilk yorum yapan siz olun!

Yorum Yaz