EnYeni

Çocuklar için okul anneler için kahvaltı telaşı başlıyor

Yaz tatili göz açıp kapayıncaya kadar sona erdi. Çocuklar erkenden çalan alarm sesiyle uyanıp yeniden okul düzenine alışmaya çalışırken, beraberinde annelerin sabah koşuşturmacası başlayacak. Okul çağındaki çocukların motivasyonlarını artırmak ve dikkat dağınıklığını gidermek için olmazsa olmaz olan kahvaltıyı atlamamak gerek. Çocuğunuzun iştahını açacak ve onu güne zinde başlatacak kahvaltıların formülü Fakir Hausgerate’nin küçük ev aletleri ile hazırlayacağınız pratik lezzetlerde saklı…

Bırakın minik uykucuyu yatağından siz değil kahvaltının kokusu kaldırsın. Vitamin deposu meyve suyu, sihirli güç yumurta ya da besin değeri yüksek bir ekmekle yapılmış, kokusu tüm evi saran tost… Fakir Hausgerate’nin sağlıklı lezzetler yaratmada uzman küçük ev aletleri ile hazırlayacağınız kahvaltılar çocuklarınızın güne zinde başlamalarını ve tüm gün enerjilerini korumalarını sağlayacak.

Juice Max katı meyve presi ile mevsimin en taze meyvelerini kolayca sıkabilir, her sabah kahvaltıda farklı renkteki meyve suları ile onu şaşırtabilirsiniz. İçeceğini ister en sevdiği tek meyveden isterseniz sevdiği meyveleri karıştırarak hazırlayabilirsiniz. Özellikle kış aylarında bağışıklık sistemini güçlendirmek için pratik ve hızlı bir çözüm.

Valery tost makinesi ile hazırlanan mis kokulu tostlar çocuklara peyniri sevdiriyor. Üstelik besin değeri yüksek bir ekmekle hazırlanan tost sayesinde, iştahlı minikler öğle yemeğine kadar sabretmekte zorlanmayacak.

Fakir Hausgerate, sağlıklı kahvaltıların vazgeçilmezi yumurta için Egg Master’ı öneriyor. Çocukların protein gereksiniminde önemli bir yeri olan yumurtayı istediğiniz kıvamda hazırlamak çok kolay. Rafadan, kayısı, katı ya da sahanda… Aynı anda sekiz yumurtayı pişirebilme özelliği, geniş ailelere sahip annelerin favorisi.

Çocuklarına kahvaltıyı sevdirmek, onu güne en iyi şekilde hazırlamak isteyen anneler, Fakir Hausgerate’nin pratik küçük ev aletlerini incelemek için Fakir yetkili satıcılarına, yenilenen konsepti ile sayıları hızla artan Fakir Shop’lara uğrayabilir ya da www.fakir.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Oy Ver:
10 Eylül 2015

YORUM

Bu habere ilk yorum yapan siz olun!

Yorum Yaz