EnModa

Miniklere özel tasarım ürünler: Highness Design

Şık ve zarif çizgilerle tasarlanan abiye kıyafetlerle, bebek ve çocuklar en özel anlara hazır! Highness Design bünyesinde el emeği ve özel dikim teknikleri ile hazırlanan kıyafetler kişiye özel seçenekleriyle Bebek’te bulunan Highness Design atölyesinde minikleri bekliyor.

Bebek ve çocuklarınızın doğum günleri, vaftiz töreni, mevlüt ve özel davetlerde ana uygun, özel dikim kıyafetlerle, en güzel şekilde katılmaları Highness Design’la her zamankinden daha kolay. Romantizm akımından ilham alınarak tamamlanan Highness Design tasarımları, ipek kumaş ve farklı dantellerle detaylandırılıyor. Kişilerin istek ve arzusuna göre özel olarak yeniden şekillendirilebilen kıyafetler, çocuğunuzun ölçülerine göre birebir ölçülerde hazırlanıyor. Gerçekleşecek etkinliğin konseptine göre tasarlanabilen abiye modellerle minikler tarzlarına yeni bir soluk getiriyor.

Highness Design’ın tasarladığı özel gün ve organizasyonlarınız için birbirinden seçkin abiye kıyafet model seçeneklerine Bebek’te bulunan atölyemizden ulaşabilirsiniz.

Oy Ver:
24 Aralık 2015

YORUM

Bu habere ilk yorum yapan siz olun!

Yorum Yaz