Hakkımızda

Anne adaylarının ve annelerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Anneyasam.net, hamilelik, anne çocuk sağlığı, çocuk gelişimi bunun yanı sıra yenidoğan, sağlıklı yaşam, anaokulları rehberi ve etkinlik önerilerinde bulunmayı hedefleyen bir web sitesi. Kısacası annelere 0-10 yaş arasında çocuk bakımında ve çalışan olsun çalışmayan olsun annelerimizin hayatlarını kolaylaştıracak tavsiye ve tüyolarda bulunuyor. Bunun yanı sıra uzmanlarla işbirliği içerisinde. Çocuk gelişim uzmanları ve çocuk hastalıklarına ilişkin pek çok doktor görüşü, psikolog ve pedagog görüşüne de yer veriyor. Amacımız, henüz çocuk sahibi olmayan ve çocuk sahibi olan annelere bilgi aktarımında bulunmak ve onların hayatlarını bir nebze kolaylaştırabilmek. Bu dönemde ihtiyaç duyabilecekleri ürünlerle ve markalarla onları karşılaştırmak.

Anneyasam.net’te yapabilecekleriniz

Anne Yaşam’ın sürekli güncellenen içeriğini takip edebilir, çocuğunuzu büyütürken ihtiyacınız olan bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Zengin arşiv kaynağından faydalanıp pek çok konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Anneler ile fikir alışverişi yapabilir, uzmanlara soru sorabilir, okul öncesi hakkında detaylı bilgi edinebilir, semtinize yakın anaokullarını mercek altında tutabilirsiniz. Güncel etkinlik bilgilerini takip edebilir, haftasonlarını nasıl daha en verimli şekle getirebilirim sorusuna cevap bulabilir ve kısa süre sonra online olacak Alışveriş Rehberinde, bebeklik ve çocukluk döneminde ihtiyacınız olabilecek ürünlerle ve markalarla tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Anne Yaşam Rehberi kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler ve uzman görüşleri dahi, doktor tavsiyesinin ve tedavisinin yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Yazıların veya kullanılan görsel öğelerin içeriğinde sizi rahatsız eden her türlü durumu lütfen info@anneyasam.net adresine iletin.